V petek, 19. aprila, so šolski pevci in inštrumentalisti sodelovali na dogodku ob začetku nove sezone na gradu Rihemberk oziroma na dogodku Odprta vrata na gradu Rihemberk. Dogodek je vključeval kulturni program, lokalno tržnico z domačo ponudbo ter koncert kantavtorice Ditke. Kulturni program, na katerem so naši učenci nastopili s tremi glasbenimi točkami, je sledil strokovni konferenci projektnih partnerjev projekta LAS na temo »Prehod na sonaravno oskrbo s hrano«. Obiskovalci so bili deležni tudi igranega ogleda gradu, namenjenega družinam in odraslim. Nastop šolskih pevcev in inštrumentalistov z dvema zborovskima in eno inštrumentalno skladbo je obogatil grajsko dogajanje. Utrinke si lahko ogledate v galeriji.